flag-cz.jpg flag-en.jpg flag-de.jpg  
menu-right.jpg
 


    ​​​​​
 
header-middle.jpg
v.png Rychlá navigace dot.png Domů > O nás navigation-right.jpg


Svou činnost zahájila firma v roce 1991 výrobou atypického nábytku na zakázku dle přání zákazníka, jako například kuchyňské linky, studentský, dětský a kancelářský nábytek. Díky neustále se zvyšujícímu zájmu o naše výrobky a narůstajícímu počtu zakázek jsme byli nuceni hledat větší prostory, abychom byli schopni uspokojit širší okruh zákazníků.

V roce 1996 se proto provoz firmy přesunul do bývalého objektu ZD v Hlušovicích u Olomouce, kde jsme neustálým budováním a zvelebováním prostor vytvořili ideální podmínky pro náš podnikatelský záměr. Díky větším prostorám, ve kterých jsme doplnili a zmodernizovali strojový park, jsme byli schopni realizovat i náročnější zakázky jako například kompletní vybavení interiérů bank, hotelů, restaurací apod.

Počátkem roku 1999 jsme zakoupili technologii na výrobu dýhovaných dveří a obložkových zárubní, přičemž tento strojový park neustále rozšiřujeme a modernizujeme. Postupem času se ukázalo, že vynaložené prostředky přináší očekávaný efekt, což potvrzuje jak stoupající kvalita našich výrobků, tak i rostoucí objem výroby převážně vnitřních dýhovaných dveří a obložkových zárubní.

V současné době jsme schopni vyrobit jak dveře nižší cenové kategorie (voštinová konstrukce - dýha i fólie), tak dveře a zárubně pro náročné, jako dveře z masívu, z laťovky, obloukové dveře, nebo dveře se skleněnou vitráží a pískovanými skly.

Na firmě v Hlušovicích jsme zřídily vzorkovnu, kde mají zákazníci možnost shlédnout část naší produkce, vybrat si skla, kování a další doplňky. Kromě výroby samotné Vám samozřejmě zpracujeme cenovou nabídku, zaměříme stavební otvory a zboží dovezeme a namontujeme.

​​
right-search-header.jpg
   
right-proobchodniky-header.jpg
transparent.gif transparent.gif transparent.gif transparent.gif
 UŽIVATEL    
HESLO    
     
       
right-bottomleft.jpg Pro klienty stavebních firem

DOTACE EU_Lidské zdroje

DOTACE EU_Regionální rozvoj

logo_eu.gif 
Rozšiřujeme nabídku dveří o CPL laminát.
​Bližší informace o nových dekorech získáte na naší prodejně.


Katalog dveří a zárubní_ZDE


 

Powered by Visual PHP™