Ano, poskytujeme kompletní servis, od zpracování cenové nabídky a konzultací, přes zaměření přímo na stavbě a výrobu, až po montáž, kterou zajišťují profesionální montážníci.

Ano, jsme schopni vyrobit i atypické provedení v totožném povrchu a kresbě, jako u celé zakázky. Většina velkých výrobců Vám sice také nabídne atypy, ale jejich výrobu svěřuje menším firmám. Pak ale nemáte jistotu sjednocení povrchu. U nás toto riziko odpadá.

Největší část sortimentu je možné shlédnout přímo ve vzorkovně v Hlušovicích u Olomouce. Síť autorizovaných prodejců v jiných regionech právě budujeme. Jakmile bude síť kompletní budeme Vás informovat na těchto stránkách.

Pokud jsou dveře do prostor určených k bydlení (rodinné domy, byty), pak je DPH 9%. Pokud jsou dveře do prostor, které budou využívány k jiným komerčním účelům (kanceláře, prodejny, restaurace, ordinace ...) pak je DPH 19%.

Dodací lhůta je závislá na aktuální naplněnosti výroby. Většinou se ale pohybuje v rozmezí 4-6 týdnů. V současnosti provádíme organizační změny ve výrobě, které by měly termíny ještě zkrátit. O aktuálních lhůtách se prosím informujte na obchodním oddělení.

Ano, požární dveře lze osadit i do obložkové zárubně. Tato zárubeň i přesto, že se konstrukčně liší od klasické, je pohledově totožná. Samozřejmě na celý požární komplet dostanete atest, který je nezbytný při kolaudaci a dokladuje jeho požární odolnost.

Na zaměření stavebních otvorů jezdíme až v okamžiku, kdy je zakázka uzavřená. Pokud potřebujete poradit s přípravou otvorů můžete nás navštívit ve vzorkovně, kde vám kvalifikovaný personál vše ochotně vysvětlí a pomůže vyřešit i nestandardní situace na stavbě, případně nabídne vhodné řešení. (Doporučujeme s sebou přinést půdorys). Dále můžete navštívit sekci "Technické informace", kde se také dozvíte mnoho užitečného.

Ano, pokud jsou vstupní dveře dodávané naší firmou, dokážeme oba povrchy dveří vyrobit z odlišných materiálů. Nezáleží přitom, zda jsou to dveře s požární odolností, nebo bez. Tuto úpravu jsme schopni zajistit i na námi dodaných bezpečnostních dveřích Bedex.

Ano, povrch dveří jsme schopni vyrobit z jakékoliv dýhy dostupné na evropském trhu. Mezi našimi dodavateli dýh jsou i nadnárodní firmy, které mají v nabídce standardní i exotické dýhy z celého světa. Kontaktujte prosím naše obchodní oddělení, rádi vám zjistíme dostupnost Vámi požadované dřeviny.

Ne, renovaci neprovádíme. Cenový rozdíl, mezi renovovanými dveřmi a novými dveřmi z naší produkce není tak velký, abychom toto nabízeli. Našim zákazníkům se snažíme nabídnout za vynaložené prostředky jen kvalitní výrobky.

Toto bohužel nelze. Nelze zaručit to, že konstrukce dveří je v ploše natolik stabilní, že zalisovaná dýha bude držet v celé ploše dveří.